"Resuscitujeme"

"Resuscitujeme"

Už chápu, proč mají lidé "lajvstajlové" blogy. Protože ono ten život se netočí pořád kolem jednoho, ale taky druhého a třetího. A tady můj důvod mé "blogérské" odmlky. 

Pustili jsme s Václavem do plnění dalšího snu - náš domov.

Zabralo nám to lehce více času než jsme si mysleli (a zebere:D). Ale o tom to snění a přání jsou, vše si zatím našlo svou cestu, tu která je pro nás nejlepší. 

Takže "resuscitujeme" část domu po Vaškových prarodičích, vycházíme s malým rozpočtem, vše děláme nejlépe jak můžeme a snažíme se zachovat ráz venkovského domečku.

S Václavem každou část rekonstrukce prožíváme - když jdou zavřít dveře, když vymalujeme zeď, opalíme okna a co teprve když poprvé zatopíme a nebo si na sebe pustíme teplou vodu :D. Tančíme, skáčeme a chce se nám brečet.

Jsme dvě letadla...ale nejsme sami. Máme kolem sebe skvělé, pracovité a podporující lidi. Díky tomu je už teď náš domov (bez podlahy a elektriky) naplněn láskou a pohodou... A to jsme chtěli.

Fotky jsou z mobilu. Jsou jen dokumentační. Popravdě je těžké vybrat a rozmyslet si, zda ukázat kolik práce bylo okolo domu, kolik práce bylo se dřevem nebo řezáním čedičové dlažby.  Myslím, že o tom to není, stejně je to nepředstavitelné. Ale i přes těžkosti to stojí za to. Prostě vdechnout život! 

Děkuji všem našim pomocníkům - co vaří, pečou, perou, uklízí, řežou, štípou, nosí, spárují, nakupují, vyhazují, odvážejí, omítají, škrábou, pálí, třídí, finančně podporují - co nám věří!!!